Gracz.org » świat oczami gracza

Zrzut ekranu http://gracz.org

Blog poświęcony tematyce związanej z szeroko pojętą elektroniczną rozrywką. Zapalony gracz oraz fan kina azjatyckiego dzieli się z Wami swoją wiedzą, przemyśleniami oraz poglądem na świat. Wejdź i sprawdź czy zaintryguje również Ciebie! ;-)

Walcząc z wszechogarniającą mnie ironią i… Zawsze, odkąd pamiętam zapierałem się że nigdy nie powstanie blog przez moją osobę tworzony, coś jednak się zmieniło, być może odczułem taką potrzebę… a może zostałem do tego zmuszony przez to wszystko co się dzieje dookoła, potrzeba wolnego pisania, pisania o tym co cię trapi, tutaj mogę być kim chcę, szkoda tylko że pierwszy wpis powstaje w takiej nerwowej atmosferze która nie tylko narasta we mnie ale i (można wręcz powiedzieć) promieniuje na wszystko wokoło.

Kim chce być? Od dziecka przecież byłem graczem, jestem nim i nim pozostanę ;-) Nie chce tu jednak pisać tekstów w stylu „wczoraj grałem w …”, albo „Bo engine tej gry świetny jest…”, chciałbym bardzo aby były to wpisy znacznie bardziej głębsze, wsparte moim długim stażem jako zażartego gracza ;-)


Ocena: 5/5 (130 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 208 (ostatnio: 10.03.2014 00:57:06)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>