Najlepsza hiszpańska oliwa czyli sok z oliwek

Zrzut ekranu http://www.o-live.pl

O-live. Bezpośredni importer i dystrybutor hiszpańskiej oliwy, wyłącznie rodzaju Extra Virgin. Oferujemy oliwy jednoszczepowe produkowane z oliwek gatunku: Arbequina, Picual, Cornicabra, Manzanilla, Empeltre oraz ich mieszanki.

Importujemy oliwę od elitarnych producentów Casas de Hualdo oraz Moli d’els Ports, który tworzy swoją oliwę zgodnie z zasadą slow-food. Dzięki temu wiemy, że proces produkcji oliwy jest przemyślany w najdrobniejszych szczegółach. Oliwa ta powstaje z ogromną starannością pod stałym nadzorem doświadczonych elayotechników. A wszystko to z miłości do oliwy.

Wszystkie oliwy są więc z najwyżsej półki, z bardzo niskim poziomem kwasowości (od 0,10% do maksymalnie 018%), z ogromną ilością polifenoli. Ich jakość potwierdza obecność w międzynarodowym katalogu Flos Olei- 250 najlepszych oliw świata. Oliwy są jednoszczepowe-czyli każda jest wyprodukowana z innego gatunku oliwek. Dzięki temu każda ma inny smak i zapach: od bardzo łagodnej, pięknie pachnącej świeżo skoszoną trawką i gałązkami pomidora, oliwy Arbequina, poprzez pikantnego Picuala aż po intensywną, mocną Cornicabrę.

Zapaszamy do współpracy sklepy ze zdrową żywnością, sklepy z dobrym hiszpańskim winem, restauracje, pensjonaty, delikatesy, a także wszystkich, którzy lubią dobrą oliwę.

Jesteś ciekaw jak się produkuje oliwę wysokiej jakości? co to jest poziom kwasowości? jakie smaki i aromaty mogą mieć oliwy?

zajrzyj na stronę www.o-live.pl


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Video:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: O-LIVE
  • Adres: UL.DĄBROWSKIEGO 233 60-406 Poznań

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 52.4251016, Długość geograficzna: 16.86307850000003

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 25 (ostatnio: 20.07.2013 14:55:40)

Jedna odpowiedź , jak do tej pory.

  1. Smakosz pisze:

    Bardzo dobra oliwa. Wyjątkowy smak, zwłaszcza Picual ;)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>