Ogłoszenia o prace i inne

Strona, który prezentuje bazę ogłoszeń z kategorii takich jak praca, usługi, nauka i muzyka , a także wielu pozostałych.

Użytkownik ma opcję dodania darmowe ogłoszenia do strony internetowej OpolskiTarg.pl i w ten sposób pozbyć się w zamian za gotówkę swojego mieszkania, ciuchów, gier komputerowych i innych rzeczy. W innej opcji może oddać coś za bezcen lub wymienić na inną rzecz.

Oferuj nie tylko rzeczy, ale i usługi. Oferujesz usługi videofilmowania lub udzielasz korepetycji z matematyki? Dodaj za darmo ogłoszenie do strony Opolski Targ na czas/okres od 2 tygodni do roku. Jeśli chcesz uzyskać lepsze efekty pamiętaj o wykupieniu usługi premium. Dzięki usłudze premium ogłoszenia zyskają moc. Promocja na początkowej stronie ogłoszenia w specjalnym rotującym boksie to pierwsza z opcji premium. Druga to wyróżnienie w postaci kolorowej ramki. Ostatnia to prezentowanie ogłoszenia na podium w kategorii i wynikach wyszukiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>