Ratujmy małych pacjentów.

Zrzut ekranu http://www.ratujmymalychpacjentow.pl

Strona powstaje dla rodziców i opiekunów dzieci oraz ich rodzin, którzy doświadczyli ze strony lekarzy czy też ogólnie pojętej służby zdrowia ignorancji oraz zaniedbań które doprowadziły do utraty zdrowia lub życia ich dzieci.

Jest też dla tych, którym zależy na wprowadzeniu zmian w obecnym systemie aby życie dziecka było najwyższym dobrem nie tylko dla jego rodziców ale i dla lekarzy.

Niedopuszczalne jest aby dzieci „urodzone aby żyć” umierały na skutek opieszałości lekarskiej, rutyny, znieczulicy i „wad systemu”.

Jednocześnie zaznaczamy iż strona nie jest poświęcona szkalowaniu lekarzy lecz powstaje celem zebrania i zjednoczenia ludzi, którym na sercu leży dobro dzieci jako pacjentów. Pacjentów , którzy często sami nie mogą upomnieć się o swoje prawa oraz ich rodziców. Rodziców dla których największym cierpieniem jest patrzenie na cierpienie własnego dziecka i niemożność pomocy.

Jesteśmy na etapie organizacji – docelowo zamierzamy założyć stowarzyszenie, wszystkich którzy mogą i chcieliby włączyć się do naszej akcji prosimy o kontakt.

Planowane są różne akcje jednak ze względu na okres „organizacji” prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Kraków

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.06465009999999, Długość geograficzna: 19.94497990000002

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 22 (ostatnio: 05.03.2014 11:40:03)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>