Skup diamentów Rybnik

Zrzut ekranu http://skupzlota.rybnik.pl

Chcesz sprzedać swoją złotą biżuterię? A może chcesz oszacować wartość diamentów i je sprzedać? Zajrzyj do naszego skupu złota i brylantów.

Odwiedź oficjalna stronę internetową punktu skupu złota i brylantów. Skup kieruje swoją ofertę do mieszkańców takich miast jak Wodzisław Śl., Racibórz, Jastrzębie-Zdrój.

Firma zapłaci gotówką za złoto w dowolnej formie i o dowolnej próbie. Przynieść swoją złoto biżuterię. Mogą to być zarówno złote kolczyki, pierścionki jak i złote obrączki. Możesz też przynieść złote monety czy sztabki.

Dodatkowo firma specjalizuje się w wycenie i skupie brylantów.

W przypadku chęci wycenienia i sprzedaży posiadanych diamentów trzeba najpierw ustalić termin wyceny diamentów. Zrób to przez maila lub telefonicznie. Numery i adresy e-mail odnajdziesz w dziale kontaktu na stronie internetowej http://skupzlota.wodzislaw.pl W witrynie znajdziesz informacje między innymi o takich rzeczach jak Jaką biżuterię i kamienie możesz sprzedać w skupie złota i diamentów , a także odkryjesz godziny otwarcia skupu.

Wyceny diamentów dokonuje jubiler, który jest certyfikowanym rzeczoznawcą diamentów. Umów się na z profesjonalnej wyceny i poznaj wartość swoich.

Punkt skupu złota mieści się w centralnej części miasta. Salon posiada klimatyzację i monitoring. W ten sposób będziesz się czuć w salonie komfortowo i bezpiecznie.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Adres: Rybnik

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.1021742, Długość geograficzna: 18.5462847

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 35 (ostatnio: 01.03.2014 00:26:20)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>