Skup diamentów

Zrzut ekranu http://skupzlota.wodzislaw.pl

Oficjalna strona internetowa punktu skupu złota i brylantów. Skup zaprasza ludzi zamieszkałych w takich miastach jak Racibórz, Rybnik, Gliwice i cały Śląsk. Chcesz sprzedać swoją złotą biżuterię? A może chcesz oszacować wartość swoich brylantów? Zajrzyj do naszego skupu złota i brylantów.

Firma zapłaci gotówką za złoto w dowolnej formie i o dowolnej próbie. Sprzedaj swoją złoto biżuterię. Mogą to być zarówno złote kolczyki, pierścionki jak i złote obrączki. Możesz też przynieść złote monety czy sztabki.

Oprócz skupu złota firma zajmuje się wyceną i zakupem biżuterii z brylantami.

Jeśli myślisz o wycenie i sprzedaży brylantów wymagane jest by umówić się na termin wyceny brylantów. Zrób to przez maila lub telefonicznie. Numery i adresy e-mail odnajdziesz na stronie http://skupzlota.wodzislaw.pl Na stronie dowiesz się też m.in. o takich rzeczach: Jak przebiega skup brylantów oraz odkryjesz godziny otwarcia skupu.

Oceny wartości diamentów dokonuje certyfikowany i doświadczony rzeczoznawca diamentów. Umów się na z fachowej usługi i dowiedz się ile są warte Twoje kamienie szlachetne.

Salon skupu złota i diamentów mieści się w ścisłym centrum miasta. Lokal jest klimatyzowany i monitorowany. W ten sposób poczujesz się komfortowo i bezpiecznie.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 49.98478613540735, Długość geograficzna: 18.50921630859375

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 30 (ostatnio: 09.02.2014 16:16:13)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>