Torby reklamowe

Zrzut ekranu http://www.papfol.pl

Transport zakupów staje się wyzwaniem wobec presji ekologów na reklamowe torby.Takie staromodne chociaż mające dopiero kilkadziesiąt lat worki foliowe do przenoszenia zakupów ze sklepu do domu są „obciachem”?….wszystko zależy od punktu widzenia.Inne poglądy na tego typu torby zakupowe mają producenci pozostając w opozycji do konsumentów ciągle przekonywanych przez obsługę sklepu uparcie twierdzącą że odpłatność za reklamówki również z nadrukiem reklamowym tego właśnie sklepu jest obowiązkowa.

Reklamowanie produktów i firm na torbach z reklamą staje się nie modne.Presja ekologiczna niewiele oferując w zastępstwie wymusza na producentach różne działania działania zapobiegawcze żeby nie likwidować produkcji toreb z reklamą.

Jednym z takich jest np.produkcja folii z dodatkami oxy-biodagradalnymi folię i oznaczenie takiej reklamówki logo z nazwą firmy oferującej tego typu dodatki chemiczne. Inny sposób na „ekologa” to:produkcja reklamówek z grubszej folii i nazwanie reklamówki:torba wielorazowa. Reklamówki z nadrukiem jak widać mocno się bronią przed kryzysem tym gospodarczym i „ekologicznym”


Ocena: 4,85/5 (27 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

 • Nazwa: PPHU Papfol
 • Adres: Laskowska 18 32-329 Bolesław

Lokalizacja na mapie:

Szerokość geograficzna: 50.301795553009526, Długość geograficzna: 19.476467729687556

Odwiedziny botów:
 • googlebot: 61 (ostatnio: 28.03.2014 23:10:30)

2 Odpowiedzi , jak do tej pory.

 1. reklamownia pisze:

  Pełna oferta toreb foliowych i opakowań na stronie producenta http://torbyfoliowehdpe.pl

  • Reklamówki z nadrukiem w niskiej cenie pisze:

   Torby czy reklamówki jednorazowe to wspaniała reklama firmy. Tanio i prawie darmowa,za niewielką dopłatą uzyskasz zwielokrotniony efekt reklamowy porównując z ulotką papierową i gratis wysokiej jakości reklamówki jednorazowe.
   Pozdrawiam producent reklamówek z nadrukiem logo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>